Hizmetlerimiz

01

Eğitim Yazılımları

Geleceğimizi şekillendirecek olan nesillere üzerimize düşen katkıyı yapmayı borç bilerek, eğitimin birçok alanında Tubitak ve Kosgeb projelerimiz ile ülkemize ve geleceğimiz olan nesillere değer katan projeler hazırlamak en büyük amaçlarımızdan. 

Uzaktan eğitim sistemleri,
Hazırlık platformları,
Ödev similasyonları,
Özel anlatım platformlarının kurulumu,
Online sınav hazırlama ve çözme,
Günlük öğrenci raporları,
Yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli girişi,
Özel mesaj, Email ve SMS özelliği,
Duyuru, etkinlik ve takvim desteği,
Her yerden ve her cihaza uyumlu erişim.

02

Endüstriyel Uygulamalar

Fenermekanik, Fener Endüstri ve Fener Global'in getirmiş olduğu eşsiz endüstriyel tecrübeleri, bilişim teknolojileri ile birleştirerek üretime ve iş yönetimine katkı sağlamak adına yeni projeler üretmek için gerekli tüm çalışmaları en doğru şekilde analiz ederek yepyeni şirketlere özel ürünler üretiyoruz. 
İşletmenizde imalat alanında bulunan üretim cihazları, proses ve hat ile ilgili istenilen tüm bilgileri anlık görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
İşletmenizde toplanan verileri, izleme ve kontrol etmek için kullanabileceğiniz gibi, stabil ya da dinamik analiz raporları, fire analiz raporları, üretim kapasitesi analiz raporları vb. İstenilen her türlü raporun hazırlanması için kullanabilirsiniz.
Elde edeceğiniz bu bilgiler ve raporlar ile işletmenizi daha verimli hale getirmeniz mümkün. Sizin için tüm sistemleri kurar ve sizin kullanabileceğiniz hale getirerek işletmenize verimliliğinizi arttırabilecek böyle bir sistem kurabilirsiniz.

03

Özel Yazılım Çözümleri

Faaliyetlerinize yönelik ya da tüm iştiraklerinizi anlık ve dönemlik kontrol edebileceğiniz, otomasyon raporlama sistemlerine sahip, ihtiyacınıza yönelik her türlü yazılım ihtiyacınızın giderilmesi konusunda her zaman yanınızdayız.

04

Proje Geliştirme

Yaşama ve ülkemize değer katacak tüm projelerde bulunmak, katkı sağlamak, gerekli insan kaynağının bulunmasını sağlamak ve projenin gerçekleşmesi için gereken herşeye destek vermeye hazırız.