Eğitim Yazılımları

Bilimsel verilere dayalı, pedagojik, TUBİTAK ve Kosgeb tarafından onaylanmış projeler ile geleceğimiz olan çocuklarımız için yazılımlar, platformlar üretiyoruz.

Hangi Alanlarda Hizmet Sunuyoruz?

Eğitim Yazılımları,
Mobil Oyunlar,
Endüstriyel Yazılımlar
Yönetim Sistemleri
Web Sitesi Uygulamaları
Mobil Uygulamalar
Sağlık Uygulamaları
Katma değer yaratacak, ülkemize ve geleceğimize fayda sağlayacak her alanda bizler hertürlü işbirliği ve çalışmayı yapmaya hazırız.

  

Devam etEndüstriyel Uygulamalar

Endüstriyel otomasyon konusnuda sahip olduğumuz tüm tecrübelerimizi, bilişim teknolojileri ile birleştirerek üretiminize ve iş yönetiminize katkı sağlamak adına yeni projeler üretmek için gerekli tüm çalışmaları ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek gerçekleştirebiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

Faaliyetlerinize yönelik ya da tüm iştiraklerinizi anlık ve dönemlik kontrol edebileceğiniz, otomasyon raporlama sistemlerine sahip, ihtiyacınıza yönelik her türlü yazılım ihtiyacınızın giderilmesi ve anahtar teslim çözümler için lütfen iletişime geçiniz. 

Proje Geliştirme

Bilimsel veriler ve eşsiz tecrübelerimize dayanarak oratya çıkacak olan projelerin dünyada önemli yer edeceğine inanıyoruz. Fikirleriniz bizim için kıymetli.


 

Mobil Uygulamalar

Mevcut veya yeni mobil uygulamanızın tasarlanması, kullanıcı dostu arayüze sahip olması için gereken tüm tecrübe ve mühendisliği sağlayıp, uzun süreli servis hizmeti sunuyoruz. İster e-ticaret, ister uygulama ya da bir oyun? Hayal ettiğiniz tüm uygulamaları en efektif şartlarla beğeninize sunuyor olacağız.

  • İstatistik Yönetimi

    Site tık sayısından, görütülenme zamanına, incelenen sayfa görüntüsünden satılan ürün detayına kadar sitenin her türlü istatistiğinin anlaşılabilir bir ekranda size sunumunu istiyorsanız bu hizmetimiz tam sizin için. 

  • Mobil Uyumlu Tema 

    Online her türlü cihazda görütülenebilme ve kullanılabilme özelliğine sahip bir siteye sahip olmak istiyorsanız bu hizmetimiz tam size göre. 

  • Teknik Destek

    7/24 ihtiyacınız olan her saatte ve alanda teknik destek.