Hizmetlerimiz

01

Eğitim Yazılımları

Eğitimin hangi alanında faaliyet göstermek istiyorsanız, o alanda sizin adınıza gerekli araştırmaları yapar, sizinle birlikte projeyi geliştirir anahtar teslim üretimini gerçekleştiririz.

Uzaktan eğitim sistemleri,
Hazırlık platformları,
Ödev similasyonları,
Özel anlatım platformlarının kurulumu,
Online sınav hazırlama ve çözme,
Günlük öğrenci raporları,
Yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli girişi,
Özel mesaj, Email ve SMS özelliği,
Duyuru, etkinlik ve takvim desteği,
Her yerden ve her cihaza uyumlu erişim.

02

Endüstriyel Uygulamalar

Endüstriye otomasyon konusnuda sahip olduğumuz tüm tecrübelerimizi, bilişim teknolojileri ile birleştirerek üretiminize ve iş yönetiminize katkı sağlamak adına yeni projeler üretmek için gerekli tüm çalışmaları ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek gerçekleştirebiliriz.
İşletmenizde imalat alanında bulunan üretim cihazları, proses ve hat ile ilgili istenilen tüm bilgileri anlık görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
İşletmenizde toplanan verileri, izleme ve kontrol etmek için kullanabileceğiniz gibi, stabil ya da dinamik analiz raporları, fire analiz raporları, üretim kapasitesi analiz raporları vb. İstenilen her türlü raporun hazırlanması için kullanabilirsiniz.
Elde edeceğiniz bu bilgiler ve raporlar ile işletmenizi daha verimli hale getirmeniz mümkün. Sizin için tüm sistemleri kurar ve sizin kullanabileceğiniz hale getirerek işletmenize verimliliğinizi arttırabilecek böyle bir sistem kurabilirsiniz.

03

Özel Yazılım Çözümleri

Faaliyetlerinize yönelik ya da tüm iştiraklerinizi anlık ve dönemlik kontrol edebileceğiniz, otomaasyon raporlama sistemlerine sahip, ihtiyacınıza yönelik her türlü yazılım ihtiyacınızın giderilmesi ve anahtar teslim çözümler için lütfen iletişime geçiniz.

04

Proje Geliştirme

Siz fikrinizi söyleyin biz uygulayalım. Tüm projelerinizi anahtar teslim üretiyoruz.